مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

در هنگامی که فلش را از رایانه جدا می‌کنید باید حتماً تمام برنامه‌هایی که روی فلش اجرا شده‌اند را ببندید. چنانچه این عمل را انجام ندهید امکان دارد به اطلاعات موجود در فلش آسیب وارد شود.

برای بستن فلش باید از ابزار Safely Remove Hardware استفاده کنید ولی در برخی موارد امکان دارد در صورت انجام این عمل با پیغام The device Generic Volume cannot be stopped right now…. مواجه شوید.

 با استفاده از نرم افزار Ejectusb می‌توان مشکل موجود را برطرف کرد. لازم به ذکر است که این نرم‌افزار نیاز به نصب ندارد و با حجم کمی که دارد قادر است تمام برنامه‌های در حال اجرا را از روی فلش بسته و آن را برای جداسازی امن آماده کند. برای اجرای این برنامه کافیست فایل‌های موجود در فایل فشرده آن را در حافظه فلش خود ذخیره کرده و سپس فایل Ejectusb را اجرا کنید. این نرم افزار محیط کاربری ندارد وبا اجرای آن تنها کاری که صورت می‌گیرد این است که تمام برنامه‌های در حال اجرا از روی فلش بسته شده و فلش آماده جداسازی از رایانه می‌شود.

نکته : ممکن است هنگام استفاده از این برنامه نرم افزار ویروس یاب پیغامی مبنی بر ویروسی بودن این ابزار را به شما نشان دهد. این پیغام به دلیل عملکرد یکی از اسکریپت‌های درون نرم افزار است که هیچ خطری را برای شما در بر ندارد.

 

دانلود  

منبع : ضمیمه کلیک روزنامه جام‌جم (١٠ خرداد 1388)

 سایت اصلی نرم افزار
:: برچسب‌ها: نرم افزار
ن : علی شهبا
ت : دوشنبه ۱۳۸۸/٤/۱
نظرات ()