مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

همانطور که در یکی از پست‌های قبلی عنوان شد هنگامی که در مایکروسافت پراجکت تحت سرور پروژه‌ای را از پراجکت سرور باز می‌کنید ، ‌پروژه مذکور از Cache استفاده کرده و در محلی در کامپیوتر و یا در پروفایل شما ذخیره می‌شود. در موارد بعدی که مجدداً اقدام به باز‌کردن پروژه از پراجکت سرور می‌کنید در پنجره File Open در مایکروسافت پراجکت لیستی از پروژه‌های Cache‌شده را مشاهده می‌کنید.

برای دستیابی به تنظیمات Local Cache لازم است به مایکروسافت پراجکت تحت وب وارد شده و تنظیمات زیر را انجام دهید.

1. از منوی File بر روی Options کلیک کنید.

205-01-Options


2. در پنجره Project Options بر روی Save کلیک کنید.

3. در قسمت Cache تنظیمات را انجام دهید.

205-02-Cache

Cache size limit : این بخش مقدار فضای هارد دیسک را که توسط Local Cache استفاده می‌شود محدود می‌کند.

نکته : اگر اندازه پروژه‌های Cache شده در Local Cache از حد مجاز بیشتر شود ، از باز‌کردن و ذخیره پروژه‌ها از سرور جلوگیری می‌شود.

Cache location : در این بخش محل نگهداری Local Cache در کامپیوتر کاربر را نمایش می‌دهد. این آدرس قابلیت تغییر به محل دیگری را دارد. می‌توانید با استفاده از Browse محل دیگری را انتخاب کنید.

نکته : محل Local Cache را همیشه بر روی درایو کامپیوتر ذخیره کنید. از ذخیره Local Cache بر روی شبکه خودداری کنید. با انتخاب محلی بر روی شبکه قادر به استفاده موثر از امکانات Work Offline نمی‌باشید.

مطالب مرتبط

Local Cache در پراجکت سرور 2010

کلمات کلیدی : مایکروسافت پراجکت 2013 ، ماکروسافت پراجکت 2013 ، مایکروسافت پروجکت 2013 ، ماکروسافت پروجکت 2013 ، Microsoft Project 2013 ، آموزش نرم افزار کنترل پروژه ،‌ آموزش Microsoft Project 2013 ،‌‌آموزش مایکروسافت پراجکت 2013 ،‌‌‌ آموزش ماکروسافت پروجکت 2013
:: برچسب‌ها: مایکروسافت پراجکت 2013, microsoft project 2013, پراجکت سرور 2013, project server 2013
ن : علی شهبا
ت : شنبه ۱۳٩۳/٢/٢٠
نظرات ()