مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

با سلام خدمت تمامی دوستان و علاقمندان مباحث کنترل و مدیریت پروژه

مدتی که در حال پیاده‌سازی سیستم جامع مدیریت پروژه در  یکی از شرکتهای مهندسی مشاور هستم و در طول این مدت تجربیات جدیدی در زمینه مدیریت پروژه بدست آوردم و دوست دارم شما هم کم‌کم با این مطالب آشنا شوید .

هدف اینجانب از ارائه مطالب ، کمکی هر چند اندک به اعتلای فرهنگ صحیح کنترل و مدیریت پروژه می‌باشد و در این راه تمام سعی و تلاشم این است که مطالب مطرح شده را کامل و جامع مطرح نموده تا شما عزیزان بتوانید بهره کامل را از مطالب عنوان شده ببرید.

در وبلاگ‌ها و سایت‌های خارجی بعضاً مطالبی وجود دارد که راهنمای کاربران جهت استفاده بهتر از نرم‌افزارهای موجود می‌باشد چرا در ایران و در سایتها و وبلاگهای ما این مطالب کمرنگ است و فقط وبلاگها را با مقالات پر کردیم. در ارائه مطالب نباید خساست به خرج داد باید مطالب آموزشی را کامل و جامع بیان کرد. صرفاً فقط اشارات جزئی به مطالب آموزشی نشان‌دهنده آموزش مطلب نیست من شخصاً با این کار مخالفم و حاضر نیستم مطلبی را در وبلاگ قرار دهم که خواننده پس از صرف وقت زیاد جهت خواندن آن و صرف زمان زیادتر جهت آزمایش به دلیل اینکه مطلب مورد نظر دچار نواقص می‌باشد از یادگیری آن خودداری کند . این را گفتم چون خودم با مطالب اینچنینی زیاد مواجه شدم .

در آخر از تمامی دوستان و علاقمندان اعتلای فرهنگ مدیریت پروژه که مایل به همکاری در زمینه ارائه مطلب در وبلاگ می‌باشند کمال تشکر را دارم . جهت همکاری و ارسال مطلب می‌توانید با ارسال Email موافقت خود را اعلام نمائید .

 

با تشکر    
:: برچسب‌ها: یادداشت روزانه, اصول موفقیت
ن : علی شهبا
ت : یکشنبه ۱۳۸٧/۳/٥
نظرات ()