مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

شاید شما هم جزء افرادی هستیدکه مثل من وقتی مطلب یا موردی را می‌بینید که براتون جالبه اینقدر دنبال مرجع آن می‌گردید تا در آخر به مقصودتون برسید روز اولی که با کتابهای آموزشی MSP مواجه شدم و عکس‌های داخل کتاب را دیدم با خودم گفتم این عکسهای زیبا را با چه نرم افزاری می‌گیرند ؟ گذشت و گذشت تا در شرکتی مشغول کار شدم که کار آن پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت پروژه بود و نیاز بود برای آموزش پرسنل کارفرما مستندات آموزشی تهیه کنیم و  اینجا بود که تونستم ببینم با چه سیستمی عکس مورد نظر را برای کتاب یا سند تهیه می‌کنند . کار بسیار ساده‌ای بود کافی بود صفحه مورد نظر را باز کرده و سپس کلید Print Screen کیبورد را زده و از صفحه مورد نظر عکس را تهیه و در نرم افزار Paint کپی نمائید و سپس اقدام به ویرایش آن نمائید .چنانچه مایل بودید تصویر پنجره خاصی را داشته باشد پس از باز‌کردن پنجره مورد نظر ، همزمان کلید  Altو Print Screen را گرفته و عکس مورد نظر را تهیه و در نرم افزار Paint کپی نمائید و سپس آن را ویرایش نمائید .

ولی این نیاز من را برای تهیه عکس برآورده نمی‌کرد و چون دوست دارم همیشه کار را درست و با کیفیت انجام دهم به دنبال نرم‌افزار مخصوص این کار گشتم و بالاخره توانستم نرم افزار Snagit 8 را دانلود کنم و پس از نصب تازه کیفیت عکس را و کارهایی را که با این نرم‌افزار توانمند می‌توان انجام داد را احساس کردم و برای اینکه شما دوستان هم از این نرم افزار استفاده نمائید آن را در وبلاگ قرار دادم .

 

 

امیدوارم که لذت ببرید. چنانچه دوستان عزیر نرم‌افزارهای دیگری در این زمینه سراغ دارند لینک آنها را برایم بفرستید تا در وبلاگ قرار دهم .

 

دانلود نرم‌افزار

 
:: برچسب‌ها: نرم افزار, software
ن : علی شهبا
ت : شنبه ۱۳۸٧/۳/٤
نظرات ()