مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

شاید خیلی از کاربران مایکروسافت پراجکت در هنگام کار با نرم افزار نیاز داشته باشند به طور مثال رنگ فعالیت‌های اصلی پروژه (Summary Tasks) را تغییر دهند.این کار بدون آشنایی با امکانات سیستم و با استفاده از تنظیمات Font امکان‌پذیر است. ولی نرم افزار مایکروسافت پراجکت ابزاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به آسانی و سهولت تنظیمات فونت و رنگ بخش‌های مختلف را تغییر دهند.

استفاده از این قابلیت باعث می شود به صورت خودکار تنظیمات فونت و رنگ در برنامه اعمال شود و دیگر نیازی به بازبینی مجدد برنامه جهت اعمال تنظیمات فونت و رنگ نباشد. ولی در روش معمول و با استفاده از بخش Font کاربر مجبور است با اضافه‌کردن هر فعالیت رنگ و فونت آن را تغییر دهد.

برای مثال می خواهیم رنگ فعالیت‌های اصلی (Summary Tasks) را تغییر دهیم برای این کار :

1. در زبانه Format در بخش Format بر روی Text Styles کلیک کنید.


2. در پنجره Text Styles از لیست آبشاری Item to Change بخش مورد نظر را (در این مثال Summary Tasks انتخاب شده است) جهت اعمال تنظیمات انتخاب کنید.

3. در بخش Font‌ ، Font style و Size فونت ، نوع نمایش و اندازه فونت را تعیین کنید.

4. از لیست Color‌ رنگ فونت را مشخص کنید.

 

کلمات کلیدی : مایکروسافت پراجکت 2010 ، ماکروسافت پراجکت 2010 ، مایکروسافت پروجکت 2010 ، ماکروسافت پروجکت 2010 ، Microsoft Project 2010 ، آموزش نرم افزار کنترل پروژه ،‌ آموزش Microsoft Project 2010 ،‌‌آموزش مایکروسافت پراجکت 2010 ،‌‌‌ آموزش ماکروسافت پروجکت 2010
:: برچسب‌ها: مایکروسافت پراجکت 2010, microsoft project 2010
ن : علی شهبا
ت : یکشنبه ۱۳٩۱/۱٢/٢٧
نظرات ()