مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات

در MSP می‌توان جداول سفارشی جدیدی جهت ورود و نمایش اطلاعات مورد نظر ایجاد کرد . پس از ایجاد جدول در MSP 2007 با نمایش جدول جدید متوجه شدم با حرکت Scroll  در گانت چارت نوارهای سفید رنگی ظاهر می‌شود که چنانچه گانت را ذخیره نمائید این مشکل موقتی حل می‌شود ولی به محض بازکردن مجدد گانت یا ورود مجدد به جدول مورد نظر دوباره با این مشکل مواجه می‌شویم . جالب اینجاست که با ورود به جدول چنانچه Timescale دارای Middle و Bottom‌ باشد فقط Bottom‌  را نشان خواهد داد و چنانچه روی Timescale کلیک راست نمائید و گزینه Timescale را انتخاب نمائید و سپس گزینه OK را کلیک کنید مشکل موقتی حل می‌شود و این چاره کار نبود با مطلبی که به ذهنم رسید و آن را تست نمودم مشکل به طور کامل برطرف گردید.که در ادامه به آن اشاره می‌شود .


راه حل اساسی این مشکل این است که در جدول باید عرض ستون ID ، Indicator و Name را مطابق استاندارد تعریف نمائید . عرض ستون استاندارد در جدول برای ID : 6 ،  6: IndicatorوName : 24 می‌باشد با این راه حل ساده به راحتی می‌توان جدول را به شکل استاندارد درآورد . ماکروسافت پراجکت 2007 دارای ایرادهای نهفته‌ای است که با جستجو می‌توان این ایرادها را پیدا و راه‌کارهایی که می‌توان به راحتی مشکلات را برطرف نمود ارائه کرد.

 

 

چنانچه با انجام این کارها باز هم مشکل حل نشد عرض نوار Header جدول را کمی زیادتر نمائید.

کلمات کلیدی : مایکروسافت پراجکت 2007، ماکروسافت پراجکت 2007، مایکروسافت پروجکت 2007، ماکروسافت پروجکت 2007، Microsoft Project 2007، آموزش نرم افزار کنترل پروژه ،‌ آموزش Microsoft Project 2007،‌‌آموزش مایکروسافت پراجکت 2007،‌‌‌ آموزش ماکروسافت پروجکت 2007
:: برچسب‌ها: مایکروسافت پراجکت 2007, microsoft project 2007
ن : علی شهبا
ت : چهارشنبه ۱۳۸٧/۳/۱
نظرات ()