مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات
ورود به پراجکت سرور 2013 و شرپوینت 2013 با حساب کاربری متفاوت

در نسخه‌های قبلی EPM (راهکار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت) چنانچه لازم بود کاربری با حساب کاربری شخص دیگری وارد سیستم شود و فعالیت‌هایی را انجام دهد به سادگی و سهولت با کلیک بر روی عبارت Sign in as Different User و ورود اطلاعات کاربری شخص مورد نظر می‌توانست وارد سیستم شده و به جای وی کارهای مورد نظر را انجام دهد.

Untitled

متاسفانه این روال در نسخه EPM 2013 که از نرم افزارهای  Project Server 2013 و SharePoint 2013 استفاده می‌کند ادامه نیافته و مایکروسافت این بخش را در محیط پیش‌فرض پراجکت سرور و شرپوینت قرار نداده است و کاربر مجبور است برای ورود به سیستم با استفاده از حساب کاربری شخص دیگری ،‌ ابتدا به ویندوز با حساب کاربری شخص مورد نظر وارد شده و سپس به صورت خودکار به بخش‌های مختلف سیستم با حساب کاربری مورد نظر وارد شود. البته این کار در ابتدا ساده به نظر می‌رسد ولی چنانچه تعدد ورود با حساب‌های کاربری مختلف مدنظر باشد بسیار وقت‌گیر و در واقع میسر نیست.


دانلود Microsoft SharePoint Designer 2013

SharePoint Designer2013 نرم افزاری جهت توسعه و طراحی سریع وب سایت می‌باشد. با استفاده از SharePoint Designer 2013 ، کاربران حرفه‌ای و برنامه‌نویسان می‌توانند با سرعت زیادی نیازهای تجاری خود را برآورده کنند. کاربران حرفه ای می‌توانند راهکارهای بدون کد که در برگیرنده انواع مختلف سناریوها از سایت‌های اشتراکی و انتشارات اینترنتی تا اطلاعات تجاری، راهکارهای هوشمند و جریان های کاری را به راحتی ایجاد کنند.

علاوه بر این، برنامه نویسان می‌توانند از این نرم افزار برای شروع سریع پروژه های برنامه نویسی SharePoint استفاده کنند.

 

1. عدم وجود حالت نمایش "طراحی" : حالت نمایش "طراحی" (حالتی که طرح را در بخش زیرین نرم افزار نمایش می دهد) دیگر در SharePoint Designer 2013 موجود نیست.

2. نوع پلتفورم : SharePoint Designer 2013 دارای گزینه‌ای برای انتخاب پلتفورمی که می‌خواهید یک جریان کاری را در دیالوگ ساخت جریان کاری آن بسازید،می‌باشد و می‌توان SharePoint 2010 Workflow یا SharePoint 2013 Workflow را انتخاب کرد.

3. جریان های کاری : دو نوع جریان کاری را توسط SharePoint Designer 2013 می‌توانید طراحی کنید:

         clip_image001[6] جریان کاری لیستی جهت آغاز برنامه‌نویسی لیست‌های خاص

         clip_image001[7] جریان کاری سایت جهت برنامه‌نویسی سایت

 

 

دانلود از سایت P30day

 

دانلود از سایت مایکروسافت

کلمات کلیدی : شرپوینت دیزاینر 2013 ،‌ شیرپوینت دیزاینر 2013 ،‌ SharePoint Designer 2013