مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات
عدم نمایش میله زمانی فعالیت در مایکروسافت پراجکت 2010

چنانچه تاکنون در گزارشاتی که از گانت چارت مایکروسافت پراجکت استفاده می‌شود به دنبال عدم نمایش میله زمانی برخی از فعالیت‌ها از گانت چارت بوده‌اید،‌ می‌توانید یکی از امکانات مایکروسافت پراجکت را استفاده کنید.

1. فیلد Hide Bar را به لیست فیلدهای جدول Entry اضافه کنید.

2. مقدار این فیلد را که به صورت پیش فرض No است به Yes تغییر دهید.

Before Hide Bar

After Hide Bar

نکته : اگر در تصاویر دقت کرده باشید همزمان با عدم نمایش میله زمانی فعالیت، ارتباطات فعالیت نیز نمایش داده نمی‌شود. به همین دلیل لازم است در هنگام کار با برنامه زمانبندی به منطق ارتباطی فعالیت‌ها توجه کافی داشته باشید.

کلمات کلیدی : مایکروسافت پراجکت 2010 ، ماکروسافت پراجکت 2010 ، مایکروسافت پروجکت 2010 ، ماکروسافت پروجکت 2010 ، Microsoft Project 2010 ، آموزش نرم افزار کنترل پروژه ،‌ آموزش Microsoft Project 2010 ،‌‌آموزش مایکروسافت پراجکت 2010 ،‌‌‌ آموزش ماکروسافت پروجکت 2010

 


حذف یادآوری کننده تایم شیت در صفحه اصلی PWA

در پروژه‌های استقرار EPM در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف یکی از مواردی که همیشه مورد توجه قرار می گیرد سفارشی‌سازی مناسب نرم‌افزارهای موجود در راهکار مدیریت پروژه سازمانی مایکروسافت است. برخی از شرکت‌ها از سیستم‌های تایم شیت موجود سازمانی استفاده کرده و نیازی به استفاده از تایم شیت پراجکت سرور ندارند به همین دلیل صفحه اصلی PWA که دارای بخش Reminders است باید سفارشی شده و لینک‌های مرتبط با تایم شیت از آن حذف شود تا برای کاربران سوال یا ابهامی به وجود نیاید.

1- وارد صفحه اصلی PWA‌ شوید.

1-Home Page1

2- در گوشه سمت راست وب پارت Reminders بر روی لیست تنظیمات وب پارت کلیک کرده و از لیست باز‌شده بر روی Edit Web Part کلیک کنید.

2-edit webpart