مفاهیم کنترل ، مدیریت پرو‍ژه و راهکار مدیریت پرو‍ژه سازمانی (EPM)
 
آخرین مطالب
 
صفحات
غیر‌فعال شدن لینک‌‌های دانلود

با توجه به اینکه برخی از مطالب وبلاگ دارای لینک دانلود می‌باشد و زمان بارگذاری برخی مطالب به چندماه پیش برمی‌گردد، تقاضا دارم چنانچه به مطلب یا لینکی برخوردید که دانلود آن با مشکل مواجه شد در بخش نظرات این مطلب را اعلام نمائید تا مجدداً لینک دانلود را فعال نمایم.
                                                                                                              با تشکر


برچسب‌ها: یادداشت روزانه
آموزش پریماورا اینترپرایز (بخش اول)

نرم‌افزار Primavera Project Planner for the Enterprise که به اختصار P3e نامیده می‌شود با امکان استفاده برای چندین کاربر و پروژه‌های چندگانه (Multiproject) اطلاعات مختلف مربوط به زمان، ‌هزینه ومنابع پروژه‌ها را در سطوح مختلف سازمان و امکان تحلیل و بررسی آنها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نرم افزار مناسب سازمانهایی است که با مدیریت پروژه‌های مختلف و امکان تعریف کاربران متعدد (با دسترسی‌های تعریف‌شده) در یک بخش یا کل سازمان سر وکار دارند.

این برنامه ساختار پروژه‌ای سازمان (EPS )متشکل از تعداد نامحدود پروژه ،‌فعالیت ،‌ برنامه مبنا ،‌منابع ،‌ساختار شکست کار (WBS) ، ساختار شکست سازمانی (OBS) ،‌کدهای مختلف و روش مسیر بحرانی برای زمانبندی و تسطیح منابع را پشتیبانی می‌کند.

این نرم‌افزار همچنین امکاناتی برای مدیریت متمرکز منابع مهیا می‌سازد که شامل قابلیت تائید تایم شیت منابع و امکان ارتباط با منابع پروژه از طریق برنامه جانبی Primavera Timesheet می‌باشد. همچنین مدیریت ریسک ،‌وقایع (Issue) پروژه و مدیریت آستانه‌ها (Thresholds) را در خود دارد. از دیگر قابلیتهای این نرم‌افزار می‌توان به ویژگی پیگیری (Tracking) اشاره کرد که کاربران را قادر می‌سازد اطلاعات زمان ،‌هزینه و ارزش کسب‌شده (Earned Value) در سطوح مختلف سازمان خلاصه سازی نمایند.

 

دانلود


عضویت در گروه " راهکار مدیریت پروژه "

چندی وقتی بود که در فکر ایجاد گروهی در یاهو جهت ارتباط با همکاران و عزیزانی که در بخش کنترل و مدیریت پروژه فعالیت می‌کنند، بودم تا بالاخره فرصت کردم گروه مورد نظر را ایجاد نمایم. هدف از ایجاد گروه تقسیم اطلاعات در زمینه کنترل و مدیریت پروژه جهت استفاده دوستانی که مایل به بالا‌بردن سطح علمی خود هستند، می‌باشد. چنانچه مایل به عضویت در گروه هستید در قسمت چپ وبلاگ باکس مربوط به گروه قرار دارد با مراجعه به آن عضو گروه " راهکار مدیریت پروژه " شوید و از اطلاعات منتشر شده در گروه استفاده نمائید.


برچسب‌ها: یادداشت روزانه